وزیر کشور با اعلام اینکه 4 نفر از 5 عضو کمیسیون تبلیغات انتخابات به پخش ضبط شده مناظره‌های تلویزیونی رأی دادند، گفت:رییس جمهور 2 بار در تماس مستیقم با من به لغو پخش زنده مناظره‌ها اعتراض کرد.
خبرگزاری ایسنا: وزیر کشور با اعلام اینکه 4 نفر از 5 عضو کمیسیون تبلیغات انتخابات به پخش ضبط شده مناظره‌های تلویزیونی رأی دادند، گفت:رییس جمهور 2 بار در تماس مستیقم با من به لغو پخش زنده مناظره‌ها اعتراض کرد.

وی با اشاره به موضوع انتخابات اظهارکرد: آمادگی کامل داریم تا امسال نیز انتخاباتی آرام برگزار کنیم.

وزیر کشور با بیان اینکه انتخاب فرد دوم ی کشور و نخستین فرد اجرایی کشور و همزمانی آن با انتخابات شورای شهر اهمیت موضوع را دو چندان می‌کند ادامه داد:  انتخابات حتما بابد در امنیت کامل برگزار شود و ما قاطعانه با جریان‌هایی که بخواهند امنیت عمومی را خدشه دار کنند برخورد خواهیم کرد.
ادامه مطلب

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : انتخابات ,کشور ,اعتراض ,اینکه ,وزیر ,وزیر کشور ,تماس مستیقم ,زنده مناظره‌ها ,مناظره‌ها اعتراض ,رییس جمهور ,زنده مناظره‌ها اعتراض ,کمیسیون تبلیغات انتخابات
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Laura مکتب خانه اخلاق و تربیت بلاگ فایل گیتا پویش محصولات حرفه ای بیوتی رویال جلسه مدرسه فایل شاپ واگویه های دل با "خودم"... ديونه محترم